Jaka karta a pameti busou kompatibilni

Zdravim, potreboval bych poradit, mame doma na multimedia starsi pc hal3000 ktery ma MB msi g31tm-p35 a je v něm grafika 9500gt a procesor pentium e5300, mám v plánu tam dat e8400 aby byl svižnější ale chtělo by to i grafiku a ramky, poradil by někdo co tam dát aby to spolu fungovalo? Diky.

Odpovědi na otázku

Prehistorie.Jakákoliv investice do takového křápu postrádá smysl.Co s tím?Sběrný dvůr to řeší na 100 %.

Patří tam paměti typu DDR2 667 (nebo 800), unbuffered DIMM of 1.8 Volt. Celková kapacita může být 8 GB RAM. Pokud používáš 32 bitový operační systém (např. Windows), využije se max. 4 GB RAM.

Seznam kompatibilních grafických karet je tady: http://www.pc-specs.com/mobo/MSI/MSI_G31TM-P35/16...