» Poradna » Web a internet

Jaká je nejvýhodnější slovenská SIMka na internet ?

pro českého turistu na oblast Východního Slovenska, Spiš ? Jedu tam poprvé, takže se ptám. O2 v rámci roomingu mi nabízí 14 Kč/MB, to bych za týden dovolené pro surfoval i 20.000,- Kč !

Odpovědi na otázku

Kašli na to. Užij si pořádně dovolenou bez čumění na internet.

TESCO mobile s clubcard

Jedeš na dovolenou nebo ne? na internet si čum doma, a nebo si zaplať na hotelu wifi. Holt nebudeš online nonstop, ale jen když budeš v hotelu.

No, a jsi zase zpátky... Takže teď jarek?http://www.zive.cz/poradna/jak-je-drahy-inte...