Jaká je? 6600GT od Gigabyte do PCIEx...

Jaká je tato grafika a jaké s ní máte zkušenosti? V Olomouci jsem se ptal na 6600GT od Leadteku a od MSI a oni mi řekli, že zatím není v ČR dostupná a že neví kdy bude... Tak jsem se podíval na 6600GT od Gigabyte a nějak se mi zalíbila. Jede na 500/1120MHz a má pasivní chladič ! Tak nevím, jestli bude dobrá a jestli ten chladič bude stačit. V žádném případě ji nechci taktovat, tak asi stačit bude. Na druhou stranu navydává ten chladič nějaké zvuky!!Aby se někdo nedivil, tak ten pasivní chladič je jenom u verze VIVO a tu bych si popřípadě koupil. Pak mají na skladě ještě od Nvidie, ale ta prej neni moc dobrá. Myslel jsem na MSI, že bych si počkal, ale ona nemá VIVO a s VIVO je moc drahá.Tahle Gigabyte tady stojí jenom necelých 5000 bez DPH a to mi připadá nějak málo za takovou grafiku.Tak mi poraďte, jestli ji mám koupit a jestli je dobrá..                    & nbsp;         &n bsp;         &nb sp;         &nbs p;           ;

Odpovědi na otázku

gigabyte vyrábí v poslední době špičkové desky a myslím že ani grafiky na tom nebudou o nic hůř , na grafikách si vždycky dělají svoje chlazení které je rozdílné od referenčního ...já na to mít tak bych do toho šel a vůbec bych se nebál a myslím že ta cena je v pořádku

Bezva rada. MOc díky..Taky jsem zapoměl říct, že desku budu kupovat od Gigabyte (8I915P PRO), tak by to mělo valit fakt dobře (Gigabyte s Gigabytem)

taky mám novou desku od Gigabyte a je fakt dobrá , tu grafiku ti budu závidět , pak napiš jaká je , testy , chlazení a tak...jsem na ni zvědavej

Napíšu sem určitě. Jak se tak znám, tak s tím kompem budou zezačátku nějaký problémy a tak určitě zase budu otravovat...Doufám, že víš o čem mluvíš, když mi říkáš, že je to GOOD grafárnaJeště se budu snažit se zjistit o ní  něco víc... Ale je to  asi jasný. Kdyžtak to má 3 roky záruku a tak by nebyla nějaká vada nebo poruch problém

myslím že bude super obvzlášť s tím pasivem zavidím já jsem si koupil od inno 6600 GT a ten větrák mi dělá v kompu fakt rachot nevím jestli ji radši neprodám a nekoupím si tuhle co chceš ty ale problém je ten že budou k dostání zadlouho a já už jsem potřeboval stavět tak jsem šel do jediný ktrou měli na skladě :O(((