Jaká grafika do notebooku?

Ahoj přemýslím o koupi notebooku spíše levnější až střední třídy. Procesor chci bezesporu od Intelu (Intel Core 2 Duo- 2 a více Ghz). Paměti DDR2 2048 MB až 3072 MB. Ale nevím si rady jaká grafika bude nejvhodnější a od kterého výrobce???Děkuji za jakoukoli radu

Odpovědi na otázku

grafiku tiez Intel GMA X3100 bude to mat najnizsiu spotrebu a drajvre bez problemov

Super díky za radu...

na co bude notebook primarne urceny ? riesenia od intelu su najmenej vykonne... uz ked tak ber 4500HD, myslim ze ma HW podporu prehravania HD videa...

Kdyz uz integrovanou, tak GMA 4500, jak radi kolega. X3100 je fakt kram

Pořizuju si ho především pro studijní účely, ale samozřejmě si občas i něco zapařím. Takže pokukuju po různých možnostech tak aby byli za rozumnou cenu...

pokud nezávislou grafiku, tak bych šel do NVIDIA. V nižší a střední třídě je NVIDIA 9500M GS - na ni si zahraješ prakticky cokoliv na rozumné detaily. Pokud chceš špičku tak 9700M GT. Ale nezapomeň že grafika je velký žrout energie :(