Jaká GK je lepší

Dobrý den, která GK je na hry lepší? Bez ohledu na zbytek konfigurace PC. Ale je to klasika: 8 GB ram 6-ti jádro procák atd....Je lepší GTX 980 Ti 6GB, nebo GTX 1060 6GB ? Neberu ohled na cenu, jen výkonnostně.

Odpovědi na otázku

Vsak si to hod do google, ale asi ta 980gtx je lepsia /silnejsia/.

Výkon ve starých hrách jako Witcher, GTA apod bude dozajista lepší na GTX980Ti, ale dokužu si představit že něco novějšího ve specifických nastaveních může běhat lépe na 1060. Další věc je že na té GTX980Ti nemusí být dostupné featury které budou dostupné na 1060, pro příklad GSync compatible, DXR....