Jaká deska a procesor

Halo lidi chtel bych znát váš názor co by jste si koupili za procesor a základní desku. Cena do 6500kc. Procesor samozrejmne athlon ale jaky? Základna by nemela mít nic integrováno nebo aspon minimum.

Odpovědi na otázku

Procesor je výhodný popměr cena/výkon Barton 2500+Pokud se jedná o desku, tak přesný typ neporadím, ale doporučuji něco s chipsetem nForce (samozřejmě Dual channel) a jestli máš strach z integrovaných věcí... Pokud budeš mít na desce integrovanou síťovku, zvukovku, tak se nic nestane, není přece problém to kdykoliv v BIOSe vypnout. Minimálně to ušetří PCI slot (platí hlavně u síťovky, zvuk si spousta lidí dokoupí jinej).