Jak zvíšit napěti na procesoru

Potřebuju navíšit vcore na desce GA-970A-UD3P.Je tam auto a když dám plus tak tam je nák moc čísel a nechápu....

Odpovědi na otázku

Když ti přijde, že tam je moc čísel, tak se v tom radši nevrtej.

začne to na 0,800000...základ mám 1.300000v což je asi 2.10000 to je blbost

Ano, je to blbost. 0,8 znamená 0,8 nikoliv 2,1

ok, tak z 0,80000v začnu nastavovat na 1,40000v

Chce to spíše si doplnit obecné vzdělání z gramatiky. V praktickém životě se více hodí znalost vyjmenovaných slov, než hraní si s vcore.

mno jo, ty seš taky vysoký

No, výborně. Jste šikulka. Ještě mám jednu připomínku. Nemám už věk na to, abych si tykal s každým neznámým na potkání. Děkuji. Jinak přeji hezké vánoce

tak to seš asi z kanclu, co?na stavbě je to trochu jinak.

ne, on je z polepšovny. Připoj dva dráty, dej je do zásuvky, a máš zaručeně nejvyšší napětí na světě. budeš vítěž !

Ve Vašem případě zřejmě platí následující:1. Komu není z hůry dáno, v apatyce nekoupí - v překladu: komu není dáno Bohem, ani v lékárně nekoupí.2. Povídat některým lidem o slušnosti k ostatním znamená, jakoby člověk házel perly sviním - v překladu: házet perly prasatům vyjde nastejno, jako kydat na ně exkrementy.

Pájo, stavba nestavba, když neuvede jaký má věk, je ti v podstatě rovnocený každý zde. Ale pokud jde o pravopys, tam je vítka na mýstě.

V poradně je normální, že si lidé tykají, není to anglický gentlemanský klub. Pokud toužíš po vykání, tak si jdi povídat s důchodci do parku.

Unimatrix nejde jinak, než nesouhlasit!!!

Ty jsi zkrátka nepoučitelný. Nech to být, kdo tu má pak zase číst, že to nefunguje. Za těch 5FPS navíc v těch kradených hrách to nestojí.

tak plno lidí taktuje, ne?

Já netaktoval nikdy, nemám to zapotřebí. Stačí koupit kvalitní HW. A pak je taky potřeba tomu rozumět a vědět, co děláš. Což ty nevíš, tak to raději nedělej. Raději plánuj nákup nového výkonnějšího HW a kvalitních her z výprodeje na Steamu.

už se chystám na fx procesor, neboj

Můj názor znáš. Intel je Intel a kor když máš PC jen na hry. Tam ani není třeba řešit taktování. Každopádně na taktování kašli, nemáš na to schopnosti, neumíš ani číst manuály a nemuselo by to dobře dopadnout. A jak jsem psal, za ty 3 nebo max 5FPS navíc v kradených hrách tyto problémy nestojí.

tak když dosáhnu o 750mhz víc na 4 jádru, tak už je to znát!

zatím mám 3,5 při 1,4v teploty ok.

A jaká z těch tvých kradených her to využije, smím-li se zeptat? Které hře nestačí 4jádro s taktem 3.2GHZ?

co třeba the division?

taky mě to brzdí rafiku.

No tak to je hra, která vyjde stejně příští rok a bude jí v pohodě stačit to 3GHZ 4jádro. K taktování není důvod, pokud si chceš hru vychutnat na pořádné detaily, tak tě koupě lepšího HW nemine. To bys ale musel jít fakt do Intelu, plus grafika aspoň 760ka Geforce. Našetři 20 táců a máš pokoj. A hru si kup ve slevě na Steamu o půl roku dýl než vyjde a taky ušetříš. Jednoduché a jasné.

mám gtx 650ti

To je slabota, ty chceš hrát kradené hry na nejvyšší detaily, to chce tím pádem kartu za 14 táců aspoň.

Duševní poruchy se dnes dají celkem léčit, přemýšlej o tom, Lukáši.

Uh?

No vidíš, a ty jsi tam už byl? Ty bys s tím taky měl něco začít dělat, protože tvrzení "Za SW a hry platí jen debil, lepší je to ukrást", bys měl bejt dávno v cvokhauzu.

Že na toho debila reagujete, jen ať si ten CPU zkurví, když je idiot a neumí použít Google..Navíc ta čeština... Na blití.. Už jen ta gramatika mě odrazuje od toho, abych mu poradil.

ty seš debil a pěkně namystrovanej!

Ty jsi kretén co neumí základy svého rodného jazyka a ještě dokážeš někoho jiného označit za debila? Vrať se do školy smrade, tady nejsme na takový idioty zvědaví.

Ale pardon, pane učitel českého jazyka.

Tohle jsou základy, blbe.

asi ti stará nedala, co?

Ale dala, jen si rád dělám prdeI z idiotů, co umí hovno a ještě si ani neumí vygooglit podrobnosti.

BTW: Tady tě máme za kreténa už dlouhodobě a všichni, takže se nediv, že na tebe sereme a ještě z tebe máme prdeI, hlupáku zlodějská.

už nehul ten oprcanej bordel, asi ti nedělá dobře, že?

A co napíšeš dál ty negramotnej pablbe?

hovn-o

Jo Zvíšit :D:D:D:D:D:D to je klasa.

On neumí ani číst v manuálu. Ale neboj, ono na něj brzy dojde. Ten krám brzy odpálí nebo ho brzy vyhmátnou policajti za rozesílání cracků a sdílení placených her a jiného SW přes torrenty. Ten si z toho těžkou hlavu nedělá, když se nám tu chlubí a plácá, že je lepší všechno ukrást, protože za to platí jen debil. Dojde na něj a nebude to dlouho trvat, myslím, že jistí lidé ho už mají v hledáčku.

To bych musel prodávat za velký peníze...

Nemusíš prodávat, bohatě stačí, že to sdílíš a že jsi sem několikrát posílal odkazy na cracky. Vše se dá v pohodě dohledat a akorát jim nahráváš. Ale kdo chce kam.....nám to může být ostatně jedno, ty budeš platit pokutu a tobě hrozí kriminál. A nepiš mi, že to dělá půlka národa, buď tak laskav.

a nedělá?Tak sem nataktoval na 3600, při 1,416V to se dá, né?

Ne, nedělá. A když dělá, tak o tom alespoň drží hubu. Ovšem od dob, kdy se dají pořídit hry za pár korun se rozumný člověk kradením nezabývá. Viz například toto: http://www.indiegala.com/A taktuj pořádně, alespoň konečně koupíš tu novou sestavu postavenou na Intelu.

taky se mi to zdá málo. pusť tam 12V a uvidíš jak to poletí

ste jak debilové

To říká ten pravej. Napřed se vždycky zeptá, co si má koupit, pak si stejně koupí něco úplně jinýho a věčně mektá, že mu něco nejde. Navíc to vždycky píše češtinou horší jak cikán a neustále tvrdí, že krást se prostě musí. Takže pomlč a nataktuj to tak, aby byl důvod koupit konečně ten Intel (samozřejmě s legálním OS).

teplota a volty jsou ok.

Všeho do času, nic netrvá věčně.

tak si vem, kolik lidí taktuje...

Typickej argument, když někdo nedokáže obhájit proč něco dělá. Jako s tou zlodějinou, že. "Vem si kolik lidí to dělá". Ale vem si, kolik lidí na to taky už dojelo. Ale tak jak jsem říkal, ty jsi mentálně poněkud pozapomenutý, takže ti to zde ještě plno lidí toleruje.

Potřeboval bys v prvé řadě zvíšit docházku na hodiny českého jazyka.