» Poradna » Ostatní

Jak zvětšit písmo?

Ahoj,chtěl bych poprosit o radu. Pořídil jsem si k televizi SONY s androidem bezdrátovou klávesnici Logitech pro ovládání internetového prohlížeče OPERA:http://www.czc.cz/logitech-wireless-touch-k... Nejde mi řada věci, jak na této klávesnici např. provést:1) zvětšení obrazu? Ctrl+ nebo kolečko(na klávesnici není) nefunguje.2) jak na google mapách přetáhnout panáčka na streetview do mapy?3)Nefunguje posouvání na mapách na seznamu/googlu.Děkuji moc za radu Nor

Odpovědi na otázku

Jedine v nastavení touchpad, ovládanie dvoma-troma prstami prípadne myšlienkou.Apropó, za tento xindel by normálny človek nedal ani korunu. Večne dokupovať vybité baterky, však ani podsvietenú klávesnoci nemá. Vráť to celé šelinárovi, kup si za tie isté šušne normálu, podsvietenú USB alebo PS/2 klávesnicu s vysokým zdvihom a bežnú optickú USB myš za tri eur.