» Poradna » Ostatní

Jak zrychlit činnost PC

Ahojte, jak mohu zrychlit notebook? Po zapnutí naběhne standardní plocha. Přesto, že nezadám žádný další povel, svítí kromě síťové diody i dioda aktivity SW. Na všechny další úkony pak notebook reaguje s velkou prodlevou. Je možno někde vidět IN-TIME co v danném momentě PC zpracovává či dělá za činnosti a je možno je jednotlivě přerušovat ? Děkuji za nápovědy (s vyjímkou reinstalace SW či koupení nového noťasu... :o) )

Odpovědi na otázku

A že bys napsal aspoň konfiguraci, nedejbože soupis procesů, které nejvíc vytěžují procesor, to bychom toho po tobě chtěli asi moc, že

Soráč, WINDOWS XP, 160GB HD, ACER ASPIRE ONE, cca 20GB volné místo na hardu... Stačí ?

NESTAČÍ - konfigurace, popřípadě typ a výrobce ntb. Soráč je krásný výraz - jsme v americe nebo kde - u nás je slovo promiňte...

Ani zdaleka!

Ještě MS Outlook 2007

Najlepsie urychlenie je mozne dosiahnut pomocou konstanty 9.81m/s.

...z vyvýšeného místa hlavičkou napřed...

A) Prověř (HDTune) a defragmentuj disk, O&O Defrag kompletně / podle jména.B) Když disk neprojde S.M.A.R.T. a kontrolou povrchu, vyměň za nový.C) Vypni všechny služby a procesy, které nejsou nutné po startu OS.D) Vypni automatický start všech apek, které se drze vloudily do startu PC.E) Hlaš, jak to dopadlo. Uřčitě kontroluj teplotu stroje, zda se něco nepřehřívá, pokud ano, vyčisti stroj.

Dioda aktivity SW? Nic takového v PC neexistuje, to bude dioda aktivity disku. A spusť spávce úloh (procesů) a podívej se, který proces nejvíc vytěžuje CPU.

Pozn.: A ta "síťová dioda" bude asi Power LED zepředu na skříni, pochybuji, že by sledoval LED na síťové kartě vzadu...Stejně to vidím marně...

Nejprve psal tazatel o notebooku a ke konci o PC :D . Takže těžko říct co vlastně má.

Notebook je přesnosný PC, to na stole je stolní PC

ty blbe, od kdy maji laptoy na skrini zepredu diodu? nejdriv se nauc cist a pak na nas poustej ty tva moudra, mudrlante, zkus se do priste nad sebou zamyslet

SSD to jistí ale asi ani nevíš co to je.

Víš, stává se tady pravidlem (ve stovkách případů), že tazatel je vybídnut k popisu své sestavy z hlediska HW. V tisících případů je tento popis NAPROSTO nezajímavý a jen ztrátou času. Stejně jako v případě tvém. Pokud použiješ např. SW TaskInfo 10.0.0.336, okamžitě pochopíš nejen proč, ale také to přispěje k tomu, abys přesněji věděl, jak se máš příště zeptat a co v žádném případě nemusíš uvádět.

a ty si zase neuvedomujes, ze pro drtivou vetsinu lidi, je pocitac, ta bedna s wndows co ma plochu, na ni je spoustec internetu a tam je seznam, kazdy se nenarodil s tvym mnozstvim inteligence a ega, tak prestan delat machra, jak vetsina ostatnich a zacni se chovat jako inteligentni clovek

Pro většinu lidí je počítač klávesnice a monitor Ta bedna slouží pouze pro zapínání a vkládání "cédéček".

Mě je jedno, co je většina lidí. Teď jsem právě školil. Pokud jsi dostatečně vnímavý, nebudeš komentovat. Sám jsi totož - s výjimkou hloupého vstupu - neudělal nic.

Na to hloupý "m" nad tebou, promiň Miro.

Jsem pro aby "Soráči"hledali nápovědu mezi "Soráči".

Pánové je mě z Vás smutno.Myslím si ,že když jsme v poradně,tak radíme a ne se mezi sebou hašteřit!!!Jinak k problémům přistupuje Dolph 1888 a má palec nahoru!!!

Dolph je mladý a psychicky silný. Ostatní už ztratili energii.

Byl žádán o upřesnění HW a SW konfigurace? Byl! Co udělal?! To snad ani nepopisovat...Takže nejspíše, možná, asi, atd. tzv. "netbook" a Atomem, či jiným ne moc výkonným CPU + Microsoftem tlačeným ořezáním velikosti operační paměti, kdovíjakým diskem (viz "akce" "zahrádkářů" na "M")... A k tomu malware všeho druhu...

Ano, ale v první řadě by se měl podívat alespoň do toho taskmanageru (správce úloh), který prosec mu tak vytěžuej procesor. Tazatel mlčí, nereaguje ani na Dolpha...

Nejspíš využil výše doporučené tíhové zrychlení a dalších rad mu netřeba.