» Poradna » Počítačové sítě

Jak zrusit vypinani wifiadapteru po pripojeni kabelu

Ahoj, jde nejak vypnout funkci vypinani wifi po pripojeni kabelu? Duvod je prosty, 100x jsem na ntb daval openvpn klienta a vse bylo ok. Jenže dnes, kdyz jsem to chtel udelat, tak po propojeni a aktivovani tun adapteru mi to odpoji wifiadapter coz je spatne. Openvpn server je porad stejny, konfigurak taky. Jen stahnuty novy openvpn klient. Co jsem hledal na netu, tak rada je, v vlastnostech wifi vypnout volbu disabled when connect wired ale nic takehi ci podobneho tam nemam.

Odpovědi na otázku

Tohle hledej spíše v BIOSu té desky. Tipnu si, není to nějaký Thinkpad od Lenova?

Je to hp 430 cista instalace

Co sem pleteš kabel, když to dělá virtuální adaptér po instalaci nového klienta OpenVPN?Hledej na chatech OpenVPN nebo vrať staršího klienta.

Jak pripojim kabel, wifi se vypne, jak se pripojim na vpn aktivuje se adapter wifi se vypne, nevidus v tom spojitost zadnou? Myslis, ze jsem nehledal? A jsi si jisty ze je to vpn klientem? Nejsem z tech co se ptaji a nehledaji. Ja jen zda se s tim nekdo nesetkal. Holt zkusim teda prvne starsiho klienta.