» Poradna » Notebooky

Jak zrušit ikonu počasí

Zdravím. Dá se skrýt nebo odstranit ikona počasí,která je na hlavní liště dole v pravo. Ani nevím ,jak se tam objevila a nenašel jsem jak ji odinstalovat.V panelech nástrojů není.Díky za radyhttps://ctrlv.cz/D8jm

Odpovědi na otázku

A co se stane po kliknuti pravou mysi?

naskočí obrázek https://ctrlv.cz/1REz

To je widget Pocasi a Zpravy - to pouzivas Insider? Ve stabilni verzi to jeste neni. Takze klikni pravym tlacitkem na prazdne misto na hlavnim panelu - Panely nastroju - Odskrtni ten konkretni panel se zpravami a pocasim…

Ano , používám insider, ale nějak mě nechce stahovat nové biuldy,neboť jsou šedé tlačítka a nevím co stím.Dle jejich návodů-0Nevíš čím by to mohlo být? Na jiném NTB to funguje.Díky

Jelikoz jsi v Insider programu, tak nastaveni diagnostiky menit nemuzes. Ale jak nastaveni diagnostiky souvisi se stahovanim novych buildu?

Mam stabilní verzi a už se mi to objevilo taky ale jde to vypnout.

Ale jde, jde.Stačí kliknout pravým na hlavní panel, Novinky a zájmy, Vypnout.

Super moc děkuji. Funguje!

no konečně někdo napíše řešení super díky... tady člověk musí sjet kolečkem až úplně dolů aby se probral tou hordou sraček co tu melou ti IT panicové :D až se člověk dobere k užitečné informaci.

Nejlépe by bylo přidat odkaz na foto, ať klikám kam klikám, hlavní panel se neobjevuje (každý si pod tím pojmem představí něco jiného), natož Novinky a zájmy, takže mně to vypnout nejde, páč přesně nevím, kde...

Je to i ve stabilní verzi ... samotného mě to překvapilo, ale je to tam.

Jo, mas recht. Asi to postupne zacinaji uvolnovat, protoze dneska to mam uz na PC, kde to vcera nebylo. Na dvou dalsich NB to ale jeste neni.

Moje specifikace OS jehttps://ctrlv.cz/mELD

Rád bych ty ,,Spravovat zájmy" nějak odklikl,aby zmizeli ale není na co kliknout

A proc pouzivas Insider, ktery je plny chyb a nedodelku a ktery je urceny pro zkusene uzivatele, kdyz ty jsi ze vseho tak vyjukany??? Bez urazky, ale nechapu to…

Musím Ti dát za pravdu. Je mě 76 let,navíc neumím ang. a asi chci dohnat co již nejde dohnat. Za 12let jsem již něco pochytil,něco z časopisů (dříve JNP dnes Chip) a nejvíce na ŽivěDíky za rady

Nevěš hlavu! Ovšem po sedmdesátce už nám asi není dáno dohnat novinky v digitálním světě. Pro spokojený život stačí jen neztratit stopu, a alespoň tušit kde na netu najdu řešení. Po přiznání svého věku v diskuzi místní experti pochopí, a jsou většinou tolerantní.

Marně dumám, k čemu to je dobré.To opravdu někdo musí mít předpověď počasí permanentně na očích..?

Ano dáPraváMyš->news and interest -> Turn off

Jako ocenil bych mít na hlavním panelu kolik je stupňů, řada lidí to ocení, bude teplo a stihnou dozrát třešně? A jak se to dá aktivovat? Ano, mám květnovou aktualizaci.

Zrušit počasí