Jak zprovoznit webkameru

Dobrý den. Už jsem sem psal jednou, ale bohužel mi nikdo neporadil. Můj problém je ten, že mi nejde integrovaná webkamera v notebooku. Webka se jmenuje Look 312P, notebook je značky Umax a operační system je Vista. Ovladače jsem zkoušel stahovat, ale bohužet to nepomohlo. Děkuji za každou rozumnou odpověď. S pozdravem Filip.

Odpovědi na otázku

to je jednoduché - insataluj drivery, kdybys tam dal W8 nebo W7 tak ta kamera pojede hned po zapnutí, Win si drivery sám instaluje, co se týče provozu kamery = potřebujete pak aplikace = Skype, nebo nějaké do Metra W8, je jedna co snímá pohyby vašich rukou a ovládáte míček, nebo vás to nahrává (Videa v´metro aplikaci W8)W8 + W7 maji drivery na kamerky v sobě, nyní přejděte na web výrobce a stáhněte si driver

Zkus tlačítko Fn +F7

To mě přepne do spánku, nebo jak se tomu říká :D ://

Já si to spletl s Fn+F4 :D .. Když dám Fn+F7, tak se nic nestane :/

jojo fn + f7 je že ti zčerná obrazovka