Jak zprovoznit SSD?

Dobrý den mám v počítači Samsung M.2 250GB, ale mám problém. Vůbec se mi neukazuje v harddiscích ani v biosu tudíž jej nemůžu používat a velice rád bych tam přesunul windowsy abych zrychlil pc. Nevíte někdo proč se mi nezobrazuje?

Odpovědi na otázku

a si si jisty ze ten mini PCi slot podporuje M.2 disly? Co mas za PC/NTB?

Ak chcete presunúť " Windowsy " tak by ste mali v provom rade preinštalovať celý systém. Ak sa vám SSD nezobrazuje, tak preto že to nie je zariadenie ako napríklad USB ( Plug and play ). Ak si otvoríte správu diskov ( Kliknite na môj počítač pravým -> spravovať -> ukladací priestor -> správa diskov ) mali by ste tam svoje SSD vidieť a rovnako by malo ísť aj formátovať.

Omyl. Ked sa mu SSD nezobrazuje ani v BIOSe, tak "správa diskov" to neporiesi.

Když se mu neukazuje ani v BIOSu, tak ve správě disků ho fakt nenajde ani nezformátuje ;)

Máš pravdu :) Mal by som sa naučiť poriadne čítať :)

Omlouvám se tady dodávám info k pc a update problému:PC: Grafika Nvidia Geforce GTX 1080 Procesor Intel i5-6600K Zákl. deska: GA-Z170-Gaming K3 SSD Samsung EVO 850 M.2 250GB A update: Znovu jsem vytáhl a dal zpátky SSD a už se mi zobrazuje v Správci zařízení,ale pořád nevím jak jej dostat do Tento počítač abych jej mohl normálně použivát.

tak pokud je ve správci zařízení,tak bych koukl do správce disků,zda je na něm udělaná partition - pokud ne,tak ji udělat ;) .... jinak nevím,jak chceš Win stěhovat,ale skoro bych zvážil novou instalaci :)

popiste hardware do ktereho jste upgradoval ten SSD, hlavne co to je za zakladni desku, tim bych zacal, jestli chcete relevantni odpoved... Hlavne se poradne podivejte jestli v biosu opravdu neni, treba u meho NTBK DELL e6430 musim skrolovat abych videl i ostatni zarizeni