» Poradna » Počítačové sítě

Jak zprovoznit router Tenda W316R

Dobrý den,nejsem moc v tomto ohledu moc zběhlý a pomocí návodu se mi nepodařilo router zprovoznit.Měl bych dotaz jak dát do provozu router Tenda W316R, klidně může být řečeno "po lopatě", protože ne všemu z toho návodu jsem porozuměl a router stále neběží.http://www.tenda.cz/article/tenda-w316r-wirel... Předem díky

Odpovědi na otázku

Na té stránce je i manuál.Takže napište postup, co jste provedl, kde jste se zasekl nebo co nefunguje.

Pro běžný provoz všech levných domácích routerů stačí zapojit ho do zásuvky a běží. Takže se budeš muset trochu rozepsat, co ti neběží, co jsi zkoušel nastavit, jaký typ internetové přípojky máš atd.