» Poradna » Mobily

Jak zprovoznit lokátor TK-Star TK806 v automobilu?

Mám Nubia N1 a nejde mi plně zprovoznit lokátor TK-Star TK806 v automobilu. Radil jsem se s prodejcem tohoto zařízení a nejde to. Nenačte to mapu z aplikace z Obchod play TKSTAR GPS. Mohu zadat spojení na Mapy cz a tam se umístění mého auta načte. V aplikaci TKStar GPS je pouze bílé místo s několika položkami. Použil jsem Huavei P20 Pro a bez problému se mapa i se včerejší jízdou zobrazila. Nevím kdo Nubia N1 vyrábí a na koho se obrátit. Pokoušeli jsme se o nějaké nastavení, ale v uvedené orig. aplikaci můj telefon Nubia N1 mapu nenačte. Jak postupovat a na koho se obrátit. Děkuji za informaci.//Upraven titulek (mail).//

Odpovědi na otázku

Zase mail v titulku. Poradno, kdy tě už opraví? Po několikátý ti píšu, že máš debilně naprogramovaný formuláře. Kdo využívá v prohlížeči automatické vyplňování formulářů, tak na tohle naráží furt. Prostě máš zřejmě zduplikovaný input e-mailový. Ale asi je to nad všechny síly Ýtých, co tenhle web kódujou