Jak zprovoznit HDD WD BLUE 1TB 64MB?

Ahoj, potřeboval bych pomoct s instalací HDD.Nejsem až takovej ajťák, počítáčům rozumím tak průměrně. K problému.. v počítači mám 128 GB SSD a tak jsem se rozhodl, že si k tomu pořídím HDD.. vybral jsem " WD Blue 1000GB 64MB cache " a teď jsem se dostal k instalaci do PC. Vypnul jsem zdroj, HDD zapojil do základovky i do napájení, zapnul zdroj a zapnul PC. Kouknu do biosu, HDD je vidět jako aktivní. Ve správci zařízení je vše OK, HDD má prý aktuální ovladače a žádné problémy nenalezeny. Přesto ho nemůžu zobrazit v průzkumníku(tento počítač).. Dál si nevím rady, jelikož na internetu o tomto konkrétním typu nemůžu nic najít. Zapomněl jsem na něco? Díky za radyAsus B85M-GIntel i3-4130 3,4 GHzRAM 12GBADATA SX900 XPG 128GBWindows 10 Home 64 bitGeForce GT 545 DDR3 3GBCorsair CX430

Odpovědi na otázku

Se na nej podivej pres spravce disku a dej ho pripojit, pripadne ho naformatuj, melo by stacit pripojit.

Správa disků >> kliknout na ten disk >> vytvořit nový jednoduchý svazek >> formátovat NTSF >> přidělit písmeno.Hotovo - disk je vidět v Průzkumníkovi!

Jo, seš, protože si pleteš Správce zařízení se Správou disků.Do vyhledávání napiš diskmgmt.msc a zmáčkni enter

Tak jsem s tím trochu zápasil, ale mám to... instalaci disku dělám poprvé, tak prosím trochu pochopení :P jinak díky za pomoc :)

Zdravím mě to nenajde ssd disk,ale ve správci zařízení je vidět?