Jak zobrazit titulky ve Win Media Playeru?

Ahoj, jak spustit titulky (srt) v prehravaci od Billa? Hledam to jak blbej a porad na to nemuzu prijit. DIKY

Odpovědi na otázku

Nejsem si nastopro jistej ale myslim si, ze ten to neumi a tak tu podporu titulku musis mit zapnutou u kodeku?

srt, vo wmp asi jedine cez directshow filter. WMP vie aj nejake titulky, ale to je nejaky nepouzivany sposob.Pouzi radsej media player classic, VLC alebo BSPlayer

Ja osobne pouzivam kodeky KLite. Jsou v nich integrovany dva prehravace ( BSPlayer a Media Player Classic). Pak staci mit nazev souboru s titulkama stjne s nazvem fikmu a titulky jedou a v prehravaci od Billa..

Nainstaluj si FFDSHOW. Je to media filter, ktorym prehras cokolvek a nepotrebujes ani orig. kodeky XviD, DivX. Ak nieco nejde tak sa staci pohrat s nastaveniami.