» Poradna » Mobily

Jak zobrazit anglické recenze v Google Play Store?

Českých recenzí je vždycky míň a u méně stahovaných aplikací dokonce nejsou žádné. Zkoušel jsem to změnit v nastavení, ale nikde jsem možnost zobrazovat anglické recenze nenašel. Jak na to?

Odpovědi na otázku

Můžeš jít na Google Play přes webový prohlížeč (v mobilu či na počítači) a to na tuhle adresu: https://play.google.com/storeAnebo nastavit jazyk v mobilu na angličtinu. Někde jsem četl, že Google připravuje možnost, že v Google Play půjde nastavit možnost změnit jazyk, ale zatím nic.

ano zmenit jazyk v mobilu