» Poradna » Notebooky

Jak znovu zapnout čtečku otisků na hp?

Na notebooku hp jsem měla rok zapnutou čtečku, používala ji a bše v pohodě. Teď mi to přestalo fungovat, tak jsem zkoukla client security a tam je, že čtečka otisků prstů není připojena. Už ale nepíšou jak jí zas zpátky připojit. Co s tím? Zvykla jsem si na ní a nechci furt všude psát heslo.

Odpovědi na otázku

Mohla se sama odpojit jak to dělala webka u některých ntb. Možná někdo ví víc, kdyby ne mají českou podporuhttp://www8.hp.com/cz/cs/contact-hp/phone-as...