Jak změnit rozlišení netbooku, když se špatně zobrazuje i v BIOSU

DOBRÝ DEN,1/ rozbil jsem si display v netbooku2/ koupil jsem si nový3/ nový display netbook rozpoznává jako 1024x768 místo 1024x600NEJDE NASTAVIT JAKÉKOLIV ŠIROKOÚHLÉ ROZLIŠENÍ (pouze 1024x768 nebo 800x600)(tzn. že nevidím například ve win7 celou dolní lištu s nabídkou start, ačkoliv tam můžu zajet kurzorem)CO JSEM VŠECHNO ZKOUŠEL:dlouho jsem googloval, kontrola kabelů, úplné vybití+30s power tlačítko, ubuntu/win7 nastavení rozlišení, BIOS defaults, nový BIOS firmwareURČITOU ŠANCI VIDÍM V PROGRAMUMonitor Asset Manager(ale nevím přesně, jak ho použít na řešení tohoto problému)POTŘEBUJI ZKRÁTKA, ABY NETBOOK VČETNĚ BIOSU POCHOPIL, ŽE MŮJ DISPLAY MÁ JINOU FYZICKOU VELIKOST, NEŽ SI DOTEĎ MYSLÍ.PROSÍM O JAKOUKOLIV RADU

Odpovědi na otázku

Servis?PrasatkoPee

Kdysi se dal editovat i BIOS. Zkuste přesvědčit grafický adapter, aby si myslel něco jiného.