» Poradna » Programy

Jak změnit přihlašovací dialog ze vzhledu win2000 na WINXP grafický ???

Nevím proč, ale nějak se mi změnil přihlašovací dialog ve XPpro z původního grafického (obrázek a heslo) na Klasické okno podobné win2000.Nevíte, prosím, někdo, jak to změnit zpět? Jsem jediný uživatel PC a jsem ve skupině ne v doméně. Díky moc.

Odpovědi na otázku

jistěže..stačí dát nastavení uživatelů a tam najdeš položku přihlašování...a dáš tam druhou možnost..pak to půjde zase po ,, starém" sir Turbis