» Poradna » Programy

Jak změnit název zařízení

Hoj lidi,opět jeden dotazJde nějak změnit název zařízení,aby se ve správci zařízení zobrazovaly požadované názvy?U tiskárny to není problém,ale co třeba u myši,klávesnice,monitoru,webkamery,....Za rady předem děkuji.Název bych rád změnil na win 7

Odpovědi na otázku

tak určite to dokáže Chuck Norris. Ale iba na Chuck Norris, nie na win 7

ako? Anička - tlačiarnička, Rytier - montor, ...... alebo označiť poradovými číslami?

ano něco takového