» Poradna » Programy

Jak změnit místo, kam OE ukládá poštu?

Ahoj, rád bych se zeptal, jak lze změnit místo (disk), kam Outlook Express, případně Windows Mail ve Vistách, ukládá poštu. A pro úplnost, jak se to dělá v Thunderbirdu.

Odpovědi na otázku

V OE (změna úložiště) i Thunderbirdu (nástroje - nastavení účtu - místní složky) to najdeš v nastavení účtu.

Ahoj v OE Tools (nastroje) - Options ( moznosti) - Maintenance (asi udrzba) - Store Folder ( asi slozka uloziste) mam anglicka wokna. ;o) V Thunderbirdu nastroje - nastaveni uctu - mistni slozky - mistni adresar. Ve widndows mailu predpokladam ze to bude obdobne jako u OE. Kop

Díky oběma. Já to v OE nemohl najít, tak jsem googlil, ale nevěděl jsem ty správné formule. Tak ještě jednou díky.