» Poradna » Ostatní

Jak změnit lokaci počítače z CZ na SK

Ahoj, mám trochu nevšední dotaz XD Hraji hru, v který lze kupovat výhody za peníze, mám to nastavený v český měněl, ale měna nelze změnit ve hře ani skrz podporu hry, musí to snímat odkud hráč hraje, protože Slováci tam například mají eura. Mám paysafecardy s eurama a rád bych je tam vložil, bohužel nemůžu pokud nějak nezměním, aby hra pochopila, že hraju ze Slovenska a ne z Česka. Díky.

Odpovědi na otázku

Cyberghost VPN.. Přípojnej bod v Bratislavě.https://www.cyberghostvpn.com/en_US/buy/cyberghost-vpn-4

Neexistuje nějaký zadarmo způsob jen to přehodit koupit a zase zpět? Jsem myslel, jestli to nejde nějak v počítači nastavit

ne, jedinej způsob jak se navenek tvářit že jsi v jiný zemi je použít nějakou VPN která má server v daný lokalitě. Na slovensku je to blbý protože tam moc levný VPN sehnat nejdou (malej trh), ale pokud by ti záleželo jen na tom abys nebyl v ČR tak stačí pro web použít VPN v prohlížeči Opera - to je zdarma a rázem prohlížíš web z jíný země (ale nedá se to předem vybrat, volí se to tak nějak automaticky kde mají volnější servery)

To už zní zajímavě, v té hře to mohu nakoupit i skrz web jen, přihlašenim do hry, akorát říkaš, že to nelze předem vybrat? Jak teda mohu to Slovensko vybrat... Jde fakt jen o tu transakci, což je otázka 1m, pak to chci zase zpět přehodit. Proto nechci kupovat VPN, když se bude jednat o použití párkrát do roka. Leda, že by to někde stalo par korun či by to šlo koupit jen na den :D

ve VPN v Opeře prostě lokace vybrat nejde.. hodí se to na různý věci, ale na to co chceš asi ne :)Cíleně vybrat Slovensko jedině s nějakou placenou VPN která má u nich server. Ale jak sem psal.. na Slovensku je to bída, sám sem něco nedávno sháněl a ani za pár euro měsíčně sem nic nesehnal.

No realně by to možná šlo i v jiných zemích s eurem :D

Než jen tedy SK