» Poradna » Web a internet

Jak zmenit IP adresu aby vypadala jako bych byl ve Španelsku?

Ahooj,mohl by mi prosím někdo poradit jak docílit toho, aby moje IP adresa vypadala tak, jako bych byl ve Španělsku? Mám pokerový účet ve Španělsku, ale mohou hrát pouze lidé, kteří hrají ze Španělska a tak bych potřeboval získat Španělskou IP adresu. Díky moc všem za radu.

Odpovědi na otázku

To je dobra blbost no, očekávám krásný flame

Blbost to není a k tomuto účelu se používá proxy server.A teď teprve očekávám flame

nj ,ale teď jen sehnat španělskou proxy,a hlavně aby to přesto vůbec trochu jelo :D

zkus to tady přes tohttp://proxyspain.com/ do pradny to nešlo bez přihlášení se na účet,ověřují zdali to je důvěryhodná adresa :)

Zkus VPN ....

bujabujumuhuhihu

Kdyby tu byl mr.Čikuli, ten by ti uměl poradit.

čikuli jedině na kapesník a zhluboka dýchat :D

SuperHideIP, po zaplacení kterákoliv země světa vč. ČR, vynikající rychlost.

Fakt to funguje joo? dikec

To je dobře.

Advanced TOR - new identity >> Spain(v prohlížeči nastavit proxy 127.0.0.1:9050)

To je IP adresa a port? chápu to správně?

Ano, to chapete spravne. Ale pouziti TORu je "drobet" slozitejsi a ma krome vyhod i nektere nevyhody.

V poho,já to na nic nepotřebuju,jen abych měl jasno.Děkuju