» Poradna » Web a internet

Jak změnit instagramové jméno když ho nikdo nepoužívá?

Ahoj, budu strašně moc rada když mi zde někdo odpoví, jelikož mi to už dlouho vrtá hlavou. Na instagramu jsem si změnila na chvíli jméno a v tu dobu si někdo vytvořil účet na to jmeno, které jsem měla predtim a začal se na něm za mě vydávat. Proto když mě hned někdo upozornil, jsem tu danou osobu zablokovala. Účet naštěstí odstranili. Jenže problémem je ten, ze když si chci dat to jméno zpátky tak mi to nejde. Zkousela jsem si instagram aktualizovat a furt mi to píše ,,Tento uživatel není dostupný. Zkuste prosím jiného.” Nevíte co s tím? Nikdo to jméno už nepoužívá a ja bych si ho rada chtěla dat zpátky. Nemám rada když tam musím mít nějaké číslice, tečky navíc..

Odpovědi na otázku

Mám stejný problém, uživatelské jméno nikdo nepoužívá, ale píše mi to stejnou hlášku. Vyřešit se mi zatím nedaří.

Když si chci na Instagramu vytvořit nový účet, zobrazí se "Je nám líto, ale při vytváření účtu došlo k chybě. Zkuste to znovu za chvíli."Potom už se pro dané uživatelské jméno opakuje scénář z předchozího příspěvku.