» Poradna » Mobily

Jak změnit ikony i v menu a ne jen na ploše?

Stáhla jsem si do své Sony Xperie L nové designy ikon z aplikace Icoron. Všechny se mi však stáhnou pouze na plochu a nemohu je dostat do menu. Mohl by mi někdo poradit, co s tím? PS: Podrobně prosím, někde jsem se dočetla, že je potřeba použít Launcher, ale vůbec nevím který a jak.

Odpovědi na otázku

V google play = starý android store je aplikace XPERIA Launcher, je jedno jaká verze, tak si to stáhni, zbytek je tam podrobně ukázán. Nebo si najdi někde na YouTube či Google návod, je to tak těžký?

Ano, je to těžké, když to člověk nezná. Jinak děkuji za radu, ale neřeší to můj problém, asi jste nepochopil dotaz.

AhojNa Icoronu jsou takový tapety, tak si jednu vybereš a stáhneš (přes obchod play), až jí budeš chtít pustit napíše ti to něco ve smyslu že si musíš stáhnout launcher, tak ho stáhneš (taky přes obchod play) a pak zapneš. V menu té aplikace si vybereš tu tapetu co sis stáhla a pak pustíš. A až si dáš ''domeček'' nelekni se bude se ti to ptát jak chceš akci dokončit, stačí vybrat ikonku té aplikace co sis stáhla. A je hotovo. ;) Pak můžeš stahovat nové tapety.