» Poradna » Ostatní

Jak změnit citlivost a rychlost myši

Jak v tabletu s Androidem změnit citlivost a rychlost kurzoru myši? Existuje nějaká dobrá aplikace pro nastavení touchpadu? Mám k tabletu připojenou přes bluetooth klávesnici s touchpadem. Jestli máte nějaké zkušenosti, tak se prosím podělte. Komentáře typu "proč používat myš v tabletu?" si prosím nechte od cesty, ale jeden důvod tady uvedu, když se připojíte přes vzdálenou plochu na počítač s Windows, tak myš a klávesnice se sakramenstky hodí.

Odpovědi na otázku

Když připojíte k Androidu myš, měly by v nastavení přibýt položky pro citlivost myši. V Settings je to položka Input. (Českou verzi nepoužívám.) V čistém Androidu to funguje. Pokud na vašem přístroji možnost nastavení nepřibude, může to být nadstavbou výrobce pro nastavení, která s myší/touchpadem nepočítá.