» Poradna » Programy

Jak zlikvidovat obrázek na ploše

Zdravím a potřebuji - včera jsem stánul obrázek z cifporntube.com,obrázek se uložil na plochu a potom když jsem je chtěl vymazat-odstranit tak zůstal uprostřed obrazovky a nejde nikterak smazat zrušit nevím jak to udělat,mám Win7 to je ostuda že jo ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Obrázky se ukládají do Windows/Web/Wallpaper/ , a pokud ti to nejde, máš tam breberky. Některé si takto značkují PC. Použij antivir, pro jistotu.