» Poradna » Programy

JAK ZKOPÍROVAT MAPU DO NAVIGACE - ŠKODA

Jak mám zkopírovat mapu do autonavigace  Travel Pilot DX od Bosch/Blaukpunkt, která se montuje no nové Octavie a Superbu. Na něčem se to zasekne a někdy to navigace přelouská a někdy ne. Díky                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       &nb

Odpovědi na otázku

Normalně to vypal v neru (COPY CD) mas nove cd CR??? jestli jo ozvi se mi prosím na email
dík balda