» Poradna » Web a internet

Jak zjistit zda doména před vypršením nebyla již někdy registrována?

Ahoj, Řekněme, že bude doména, které vyprší platnost a někdo ji znovu zaregistruje.Ve whois se potom u created bude ukazovat datum vytvoření aktuálního majitele.Chtěl bych se zeptat, jak se zjistit, zda doména před vypršením nebyla již někdy registrována a kdy? Myslím tím úplně první registraci.Díky

Odpovědi na otázku

Mohl bych se zeptat? Proč to píšete jsem a ne do googlu? Mě by to vážně zajímalo.Díky

Protože jsem odpověď na tuto otázku nenašel. Viděl jsem pouze příspěvky o whois a to není předmětem mého dotazu.Díky za optání

ale je to předmětem tvého dotazu.https://research.domaintools.com/research/whois-history/

Aby se mohl Diego blbě předvést...Není za co.