» Poradna » Mobily

Jak zjistit, jestli jsem prvním majitelem nového mobilu.

Dobrý den, před vánoci jsem si koupil mobil Samsung s10e u CZC. Jelikož rodiče trvali na tom, že si ho mohu otevřít až na štědrý den, tak jsem ho vůbec neotevíral. Uběhlo něco málo přes čtrnáct dní a na štědrý den jsem při otevírání krabičky zjistil, že přes první rozřízlou ochranou pásku je nalepená druhá. Bylo už po 14 dnech..Tento mobil je popisován, že má nádherný barvy a výborný pozorovací úhly. Jenže ten můj tohle kritérium nesplňuje. Bílá barva je zepředu nažloutlá a když trochu otočím mobilem, tak se ta bíla rychle mění. Moje stará p9 lite za 5k kc má hezčí bílou. Pohrál jsem si s nastavením opravdu dost dlouho a nemusíte mi psát, že je to filtrem modrého světla. Všechno už jsem vyzkoušel.Mám takový pocit, že ten můj nový mobil někdo už používal, ale vrátil ho a mě prodali použitý kus jako nový. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je nějaký způsob, jak zjistit, třeba kdy byl mobil poprvé zapnut atd. Ať se mám o co opřít.Předem díky za případné rady.

Odpovědi na otázku

i kdyby ho někdo vrátil ve 14denní lhůtě ( a byl mírně použitej což bys samozřejmě poznal), jsk by to mohlo souvyset s tím že je bílá barva nažloutlá ??Tvůj starej p9 lite neměl amoled displej, takže se ti barvy zdají jiný.. ( a taky že jsou jiný).

Blbec, ak je biela nažltlá, tak asi vadný bude,nie?

Hele nejsem nějáký odborník na android, ale nejspíš to zjistit nepůjde protože jak mile se smaže mobil pomocí továrního nastavení tak se smaže vše krom systému a systémových aplikací.

Je na tobe abys ho prosmejdil. Ja nasel v sven prvnim androidu z Alzy apku G + az za mesic jsem koukl na zablokovane kontakty byly tam ctyri. Mobil blbnul pri zapinani tak ho nekdo vratil. Alza neresili a orodali dal