» Poradna » Ostatní

Jak zjistit BPM

Ahoj, potřebuji zjistit BPM u pisnicky. Bohuzel je tech pisnicek hrozne moc, tak se mi to nechce delat manualne. Uz jsem hledal, stahoval, instaloval a pak zase odinstalovaval - nic mi nepomohlo. Mate nekdo, prosim, vlastni zkusenost - nejlepe nejaky freeware? Diky moc

Odpovědi na otázku

kdysi sem viděl v akci BPM studio, to je profi přehrávač (snad i některý rádia ho používaj), kterej má strašně moc vychytávek. Mimo jiné i určení BPM, ale nevim esli až při přehrávání, nebo i jen v playlistu... každopádně to pravděpodobně NEbude umět zapsat třeba do jména souboru, což by pro tebe asi bylo nejlepší... bude to mít jen ve svý databázi. Třeba poradí někdo zkušenější :)

jj, to je presne ono, diky moc