» Poradna » Počítačové sítě

Jak zjistim heslo na moji wi-fi pripojenou dratove.

Dobry den potrebuji zjistit moje heslo ktere jsem zaomnel mam router a mam dratove pripojeni do pc a bezdratove na tablet a telefon .. potrebuji zjistit heslo na tu bezdratovou sit zkousel jsem programy a tu bezdratovou sit mi to nenajde .

Odpovědi na otázku

Připojit se na ten router, nejčastěji mají nějaké webové rozhraní, najít si tam jméno wifi sítě a jeho heslo. Případně jej změnit. Pokud se na router nelze připojit, nezbývá než to celé vyresetovat a nastavit znova.

Nevím, co je 'wi-fi připojená drátově', Jestli jsi heslo neměnil, najdeš ho na nálepce routeru. JInak jak píše cassul - použij administraci routeru.

Co se tak podívat do administrace routeru?

jak zjistim zapomenute heslo

zjistit heslo na wifi

Heslo na wifi

Dobrý den potřebuji zjistit heslo mé Wifi.Děkuji.