» Poradna » Počítačové sítě

Jak získat kontakt na Spoluzaci.cz

Ahoj, měl bych takovou prosbu.
Před lety jsem na jedné dovolené potkal holku, pak dovolená skončila, asi rok jsme si psali na mobil. No a pak se stala taková věc, že mě ten telefon v Praze ukradli. Já si číslo nepamatoval, ale od operátora se mi ho nakonec po dlouhé době podařilo získat. Teď jsem ale zjistil, že její číslo už nefunguje. Vím sice ve kterém městě bydlí, ale jezdit za ní nechci vypadalo by to asi dost divně. Napadlo mě kontaktovat ji emailem na spoluzaci.cz, protože vím kam chodila na školu, ale když jsem tam nechával vzkaz, aby mě na ni dali kontakt, nikdo neodpovíděl. Dá se do té třídy nějakým způsobem dostat, když neznám heslo?

Díky moc za pomoc.

Odpovědi na otázku

Musel bys ho uhádnout, ale spíš bych ti doporučoval zkusit ji najít na facebooku.

Co se dá dělat, budeš muset za ní osobně.

Nekdy se uhadnout da. Obvykle to byva jmeno tridni ucitelky, ktere se da odvodit od jmen ucitelek ve skole. Nekdy. Taky to byva predseda tridy (za mych mladych let to existovalo) a to je jeste jednodussi. Jinak asi tezko. Ale proc se za kockou nerozjet? Uplnou nahodou jdes kolem, ne?

Je otázka, jestli se na stránku jejich třídy vůbec přihlásila a pokud ano, jak je její třída aktivní. Pokud mohu soudit ze zkušeností se stránkami tříd kam jsem chodil já, tak tam sporadicky chodí pár lidí. A pokud jsem našel žádost o kontakt na některého spolužáka od někoho zvenku, tak (pokud jsem ten kontakt znal) jsem tomu spolužákovi napsal, že se s ním chce někdo spojit a tím to pro mne končilo.
Když víte, kde ta známá bydlí, co jí takhle napsat dopis (pro později narozené - na papír, vložit do obálky, napsat adresu, nalepit známku odpovídající hodnoty a vhodit do poštovní schránky - myslím do té oranžové co se posílají dopisy, ne do těch co jsou na domech a hází se tam reklamy - nebo dát jako obyčejné psaní na poštu). A když napíšete svou adresu jako odesilatele a adresa nebude správná, vrátí se vám ten dopis zpátky.