» Poradna » Mobily

Jak získat data z mobilu s nefunkčním touch screenem?

Ahoj, přestal mi jet na Huawei P9 lite dotyk na displeji, koupil jsem si tedy nový přesněji Huawei P20 lite, ovšem na starém mobilu mám spoustu důležitých poznámek a fotek, o které bych nerad přišel, mobil šlape normálně, ale bohužel se nemám jak proklikat ať už ke stažení programu k přehození dat na nový, či aspoň potvrzení a spárování s pc, P9 nepodporuje ani připojení myši.. Jelikož jsem zoufalý a nevím jak dál, věřím, že se zde najde odborník. Otázka zní, jak dostat data na pc, či přehodit na nový mobil? Opakuji nefunguje pouze dotyková část, obrazovka jinak šlape. Děkuji moc za odpovědi, případně můžu info doplnit, děkuji moc a krásný zbytek víkendu přeji :)

Odpovědi na otázku

No keby si vyuzival cloudove ulozisko, tak ta to nemusi trapit.

Nijak, z bezpečnostních důvodů bez potvrzení na displeji nedostaneš z telefonu vůbec nic. Takže jedině si vyměnit/nechat vyměnit displej s dotykovkou.