» Poradna » Programy

Jak ziskat adresu ke stazeni pres manazera z tlacitka

Cau lidi ! potrebuju na jedny strance stahnout asi 100 souboru ale kdyz na ne kliknu tak se votevre vokno kde mam tlacitko stahnout a kdyz na nej kliknu tak se mi spusti windowsacky stahovani ! ale na tom tlacitku nemuzu dat aby se top stahovalo pres DAP ! da se to nejak udelat ? diky

Odpovědi na otázku

nevim jak v IE (uz ho hodne dlouho nepouzivam), ale ve Firefoxu kliknes pravym tlacitkem/kopirovat adresu odkazu a potom rucne zvolim DAP/pridat stahovani/CTRL+V a je to. Zkus to taky pravym tlacitkem, jestli tam neco podobneho neni.

tak dik ! zkusim to