» Poradna » Programy

Jak zesvětlit video .avi?

zdravím, natočil jsem mobilem zajímavou scénku, převedl si to do avi, ale potřeboval bych to zesvětlit. prosím, porďte nějaký jednoduchý soft. díky R.

Odpovědi na otázku

avidemux, tam je kopec filtrov na zakladne operacie s obrazom, mimo inych aj na kontrast a jas.

KMPlayer, mozna VLC. Who knows?

Nebo to spustit, třeba přes, WMR9 (RenderLess ,nebo jak to přesně, protože, jestli to pouštíš, třeba přes EVR Renderer, tak ten je tmavší, než WMR9 (RenderLess, etdY!

VirtualDub - mimo komprese a dalších věcí umí pomocí filtrů ledacos. Jas a kontrast jsou určitě v základu, slušný antinoise a vyhlazení nebo podobně chtějí projít fóra a stáhnout. Jediná vada na kráse je nutnost rekomprese při použití filrtů, ale stejně to dělají i další programy. Konfigurace filtrů jde uložit takže když to napoprvé není ono, dá se k nastavení vrátit a upravit před dalším přepočítáním.

VirtualDub nebo TMPGEnc