» Poradna » Programy

Jak zaznamenat streamované vysílání OGG?

Rád bych si uložil pár pořadů ze streamovaného vysílání např. rozlas.cz ve formátu 0GG 224kbps. Jakým programem to nejlépe udělat? Díky za rady.

Odpovědi na otázku

mislím že Ripcast by mohl fungovat používal jsem ho na stream ukládá rovnou do mp3

Obecně: např. v programu Audacity (freeware, CZ)spustit nahrávání (record) a jako zdroj uvést "What U Hear" (určitě funguje pro karty Creative). Nebo použít Total Recorder (driver, vsunutý "před" ZK). Ten ale není zadarmo.