» Poradna » Počítačové sítě

Jak zaregistrovat stránku do vyhledávačů?

Zdravím,

Půjdu hned k mému problému. Mám web, hostuju ho na ic.cz a doménu druhého řádu mám u forpsi.cz. Potřebuji, aby když člověk zadá do googlu "kosmetika v praze; kosmetika praha", vyjela moje stránka hned na první page a člověk nemusel klikat na další. V meta mám:

#

ale pokud dám něco z těch slovíček do googlo, stejně mi to nevyleze. Přitom u mé druhé stránky, která je hostovana také na ic.cz s doménou u forpsi.cz není problém.

Díky za Vaše rady!

Odpovědi na otázku

Si to predstavujes jak hurvinek valku, clovece! Prozradim ti "novinku": nejsi jedinej, kterej by byl rad na prvni strance ve vysledcich vyhledavani na googlu! Aby ses tam dostal, to je docela tezke, a trva to velice dlouho. Konkurence v nekterych oblastech je docela velka, a zrovna kosmetika mezi ne patri...

Google ma svuj system na page-ranking, v kratkosti jenom par veci, ktere te muzou casem (a hodne pomalu) posunou vys: musis mit vhodna klicova slova, dale cim vice jinych webu na tebe odkazuje, tim lip. Musis mit spravnou strukturu web-stranky. Cim vyssie navstevnost webu, tim se taky posunes vys. Atd, atd. Jednoduche to neni, obzvlast v takove oblasti, kde je mezi weby dost velka konkurence...

Dík. ;) Já to vím, jen jsem to prostě furt nemohl vysvětlit sousedoj. Konečně mu můžu ukázat stejnej názor.

jj, a tiez si spravne zistil, ze google na to co mas v meta zvysoka s...e

Ne, v meta to mám správně jen zive to neprelouskalo.

/meta http-equiv="Content-Language" content="cs"/
/meta name="description" content="Kosmetika kosmetické studio liliya depilace"/
/meta name="keywords" content="Kosmetika kosmetické studio liliya depilace praha"/

nahrazeno / jinak to zive neukaze

ja som myslel to, ze google neberie do uvahy(potaz) to, co je v meta tagu keywords

tady si precti jak na to

www.google.com ...