Jak zapojit speaker

Dobrý den. Přišel mi poskládaný PC od CZC a mezi příslušenstvím jsem našel i speaker - malý reproduktorek, který by se měl zapojovat někam do desky. Chtěl bych si ho zapojit, ale nevím kam, poradíte mi prosím? Desku mám MSI B150M MORTAR a speaker se připojuje do nějakého 4pinu (má ale jen 2 drátky). Fotografie základní desky zde: http://1url.cz/rtoTL(Nejlépe, když mi to někdo třeba v malování zakroužkuje a pošle do odpovědí... ) Děkuji za rady :)

Odpovědi na otázku

Zapoj na piny JFP2. ☺

Jo už jsem ho to našel. A je jedno jak ho zapojím, nebo tam hraje nějakou roli to + a - na tom speakeru?

Vlevo od konektoru máš tabulku s popisem vývodů. Černý je zem - vlevo a červený je plus + vpravo. ☺

Strana 30 v manualu.

" Přišel mi poskládaný PC od CZC " - bez manualu k zakladnej doske?Reklamuj, zaplatil si ho.