Jak zapojit redukci z dvou jacku na kombinovaný do stolního pc

potřeboval bych pomoct koupil jsem si sluchátka ale mam moc malou mezeru mezi porty na sluchátka a microfon a ty izolace jacků u sluchátek jsou moc tlusté pan z elektra mi poradil redukci z 2x jack female 4-pin na 1x jack male 4-pin ale nefunguje mi to načte se mi buď to jedno nebo druhé

Odpovědi na otázku

Jestli máš v počítači samostatný jack na mikrofon a samostatný na sluchátka, tak to fungovat ani nemůže.Musel by sis ty redukce koupit dvě (s malými konektory), nebo by to taky řešily dva 3,5mm jack prodlužovací kablíky v provedení k mobilu (malý průměr konektorů).

jj děkuju moc za radu

Přesně kup dva prodlužovací kabely a máš po problému. Já měl podobný problém. Mám velký stůl a pc je dole a nestačila mi délka kabelu od sluchátek bruiser, tak jsme koupil taky prodlužovací kabel a vyřešeno. Ještě koukni jestli nemáš výstup na sluchátka někde na přední straně case. Některé to tak mají.

A jak to vyřeší jeho problém?????

Že třeba na předním panelu budou mít konektory mezi sebou větší mezeru a vejdou se mu tam bez problému vedle sebe?

Pokud se nejedná o nějaký historický PC, tak nemusíš dávat konektory do správné zdířky, ale můžeš je dát do zdířek dále od sebe (zadní panel) a v nějakým programu (často dodávaný s ovladači od realteku) nastavit co je vstup a co výstup.

No tak bud musite pouzit jine konektory, ktere se tam vejdou (existuji i velmi tenke), nebo jednen kabel povede treba do predniho panelu (jestli tam mate taky audio porty). Nedelal bych z toho vedu. Nektere zvukovky taky umi premapovani funkci jednotlivych konektoru.Obecne tezko neco vic psat, ksyz jste nam o tom PC vubec nic neprozradil. Ani typ zvukovky / desky, ani typ skrine. Proste vubec nic.