» Poradna » Ostatní

Jak zapojit myš a klávesnici do xbox 360

Dobrý den,chci se zeptat jak zapojit klávesnici a myš do xbox 360, aby to fungovalo ve hrách.

Odpovědi na otázku

Proč by si to dělal? Xbox je herní konzole určená především ke hraní na gamepadu, jestli si chceš hrát na myši a klávesnici prodej xbox a kup PC

Pripojit uplne snadno, to neni problem.Problem je v tom, kolik her to pak podporuje a kolik z nich to podporuje nejak smysluplne.

Dobrý večer,děkuji za odpověď.Pěkný nový rok.

Diky, i ja preju vse nej!

Jj tobě taky

Jj, většina her ti bude podporovat jen myš nebo jen klávesnici a nebo to vůbec nebude fungovat, proto se spokoj s gamepadem a nebo jak jsem psal kup si PC