» Poradna » Programy

Jak zapnout zvuky - MIRANDA

Ahoj, neví tady nekdy, jak mám zapnout zvuky u Mirandy? Kolikrát jsem ponořenej do práce a pak zjistím desítky příchozích zpráv, který jsou ovšem půl hodiny staré. díky

Odpovědi na otázku

Je zvlastni, ze pisete dotaz, aniz byste se vubec podival do nastaveni. :o)))

Main Menu / Options / Customize / Sounds ... kdo by to cekal, ze?
Tam zaskrtnout "Enable sound events".

Stahni si plugin Keyboard Notifier. Jakmile ti nekdo pisne, zablikaji vsechny tri LEDky na klavesnici. Ale muzes si nastavit upozorneni i na stavy.