» Poradna » Programy

Jak zálohujete data?

Zdravim a zároven mám téma do poradny a to jak efektivně a automatizovaně a samozřejmě zdarma zálohujete data uživatelů na lokálních stanicích za předpokladu že každý uživatel má svůj adresář pro tyto účely na serveru?Martin

Odpovědi na otázku

planovane ulohy - kopie na server?

A co když žádný server nemá?

Na CD-RW

Myslim, ze porizovat do kazdeho PC vypalovacku by bylo dost financne narocne, propt bych radeji koupil 2 ks DVD, ktera podporuje DVD-RAM, a pomoci zalohovani pod nerem bych to naplanoval vypalit nekdy v noci a hotovo, pokud by jste nechteli vypalovat pres sit, tak pomoci naplanovanych uloh stahl data na dane PC a pak vypalil.

Někde jsem zahlédl že Win2003 Server a Win XP dovolují synchronizovat adresář, stejně jako MS Exchange a nebo IMAP u e-Mailů.Teď bych to potřeboval, právě z důvodů zálohy pracovních stanic a nemůžu to najít. Nevítě někdo?Miloš