» Poradna » Programy

Jak zalohovat ucty v Outlook 2003?

Zdravim,poradte prosim s touto veci - potrebuji preinstalovat cely pocitac, a rad bych si zalohoval s Outlooku vsechny sve e mailove ucty, abych to nemusel vypisovat potom rucne....jak na to? Mam Outlook 2003. Dekuji Tr.

Odpovědi na otázku

Já osobně jsem na to nepřišel... tuším ale, že to bude někde v registrech... dokážu zálohovat snad vše od pošty, pravidel, podpisů atd... ale účty mě také vždy ser..., mám jich asi 6.. :(kdyby jsi přišel, dej vědět, díky... tomas.uldrich@sittardia.cz

Ahoj Trabi,stačí si zkopírovat složku .pst a ta v sobě nese všechny informace a data...zprávy a poštu a email a nastavení, prostě vše...

To, co radí nehru, je pochopitelně volovina, respektive jen část pravdy. Nastavení účtů nemá s pst nic společného ani kdybychom ten pst soubor přemlouvali. Možná najdeš řešení tady: http://a-hescom.cz/pc/programy-ms-outlook-za...

http://www.zebra.cz/inshop/scripts/detail.asp 10 zálohuje i Outlook, zkuste trial

start programy přislušenstvi a adresař tam to vše nakopiruj a ulož na disk ltery nebudeš formatovat nebo to dej na disketu a je to

V "Adresáři" nejsou účty MSO, ty jsou uloženy v registru.

tak v outlook najet na nastroje učty a ty pak exportovat a nekam si to uložit zas bud na disketu nebo nekam kde to nebudeš formatovat disk

To yy: Prosím, když MSO neznáš, tak neraď - export účtů v MSO této verze není.

tak si dej 6 ku a nekňuč

Nejlepší je když radí někdo nepoznal rozdíl mezi Outlook Expresem a plným Outlookem. Rada když ti nefunguje Outlook 2003, tak si dej Express 6, který je oproti němu hrozný šméčko mi přijde trochu úchylná.

pomocí expresu jsem to kdysi vyexportoval a naexportoval od outlooku - tzn účty vytvořit v oe a exportovat, jinou cestu neznám, zároveň ale nevidím ani problém při přeinstalaci nastavit několik účtů ručně...