» Poradna » Programy

Jak zálohovat na disk zašifrovaný truecrypt?

Zdravím,

potřebuji prosím pomoci. Chci udělat bitovou kopii systémového disku na jiný disk, zašifrovaný pomocí truecrypt, jenže zálohovací program ve Win, ani R@R od Lenova ho nevidí, ani když je připojený v programu TC?
Jak tedy postupovat?
Prosím co nejrychleji, moc to spěchá.
Děkuji.

Odpovědi na otázku

vytvor tu kopii na jiny disk a pak ji sem zkopiruj.

Reseni moc neni - priciny mas popsane tady: http://superuser.com/questions/126111/how-can-... ...

Jak se doctes tamtez, resenim je pripojeny disk vysdilet jako sitove uloziste a zalohovat do nej oklikou - windows backup sitova uloziste umi. Neelegantni a fujtajbl, ale funguje .-)