» Poradna » Web a internet

Jak zakázat aktualizaci Firefoxu

Ahoj, prosím o radu, jak zakázat aktualizaci Firefoxu ( nová aktualizace, Firefox 29). Nový vzhled je otřesný a nelíbí se mi, chci klasiku, prosím poraďte, děkuji.

Odpovědi na otázku

Ono se to - dá se říct ve všech programech - nastavuje v "NASTAVENÍ" Trochu logiky na to abys na to přišla sama stačí...

vzhld, který jsem měla nastavený, tak je jen ve straší verzi, ale to je jedno, příjdu si na to sama, jen jsem chtěla poradit, jak zakázat aktualizaci..........

Příště tedy napiš co vlastně chceš - ptala jsi se jak zakázat aktualizaci - né jak vrátit minulou verzi firefoxu - a na to jsem ti odpověděl, tak se neurážej nad tím, že jsem ti dal odpověď na "tvůj" dotaz. Pokud to chceš vrátit, tak bodem obnovy do doby kdy jsi měla starší verzi a pak v té verzi zakázat aktualizaci (mimochodem se to dá zakázat i při instalaci firefoxu, jen se nesmí opět "bezhlavě" odklikat při té instalaci každá blbina, ale číst si co to vlastně chce!

Ich.... děkuji za odpověď a za radu

jestli už máš 29, tak rozšíření https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/classict... ti to vrátí zpátky. Jinak : Nástroje-možnosti-rozšířené ... a tam si nastav aktualizace podle libosti.

Tomáš Fuk... děkuji moc, to jsem potřebovala

doporučím něco jiného. Klidně aktualizuj, ale doinstaluj doplněk:Classic Theme Restorer (Customize Australis)https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/classict... mám tím vrácené hranaté panely, nahoře hlavní nabídku, vlevo šipku vpřed a zpět (není přilepená na adresní řádek) a tlačítko zastavit/obnovit je opět jen jedno.V principu to u mne vypadá jako dříve, ale uvnitř jede nejnovější Firefox.

Používej FireFox ESR verzi a máš klid https://www.mozilla.org/en-US/firefox/organizatio...

A nebo přejít na Palemoon, který je sice stále na verzi 24, ale vývojáři v žádném případě nechtějí přestoupit na Australis vzhled.

děkuji moooc, jste nejhodnějšíííí !!!