» Poradna » Programy

Jak zakázat aktualizace u Firefoxu portable

Prosím o radu, jak zakázat aktualizace u Firefoxu portable. (Důvod je nefunkčnost nebo špatná činnost doplňků po aktualizaci)Updater.exe odstraněn, přesto po každém zapnutí neustále otravuje okno s dotazem zda má proběhnout aktualizace. Jak zakázat aktualizace a tak zamezit vyskakování tohoto okna?Děkuji.

Odpovědi na otázku

https://www.ghacks.net/2018/07/28/mozilla-makes-... (použij ten update-policy-generator, nainstaluj si ho jako rozšíření)

Nefunguje to. Použil jsem to jak je popsáno, výsledek žádný. Pořád stejně špatné.

Zkrátka to neumíš...Druhá možnost je přes registryTřetí možnost je přes gpeditČtvrtá možnost je nastavit práva (read - only) příslušné složce-------------------------------------------Takže se snaž....

No neumíš....Použil jsem to přesně podle popisu, nic víc, nic míň. A nefunguje to.

No, pokud si to chceš úplně zjednodušit a odpustit si tyhle starosti, použij Palemoon nebo Waterfox. Stávající profil z toho svého firefoxu můžeš v nich samo sebou zkopírovat/použít....

Už to funguje. Po tom co jsem provedl zásah do registrů.

Proč portable,na čem to máš,jak často se to aktualizuje a co ti pak nefunguje?...

1 Portable protože jeden Firefox používám, druhý je jeho záloha. 2 Při obnově systému Firefox portable zůstane, je mimo disk C.3 Protože na cizím PC mohu použít svůj Firefox z USB.

Tak jo.Ale stačí být do FF přihlášený pod svým ůčtem,a můžeš obnovovat obden,jak si ho nainstaluješ a přihlásíš se,synchronizuje se ti všechno,záložky,hesla nastavení,doplňky,vše co máš pro synchro zafajfkované a funguje to...

Ten mínus proč...co jsem napsal blbě...