» Poradna » Programy

Jak zaISOvat soubor?

Takže určitě tu stahujete Iso soubory přes stahovače. Mají přes 4 GB a rozbalíte je pomocí Iso Buster. Ale já mám opačný problém. Stáhl jsem si image DVD a skládá se z VIDEO_TS a AUDIO_TS a potřebuji to zaISOvat, abych to mohl dát do sdílení. Nevíte někdo jak se to dělá? Resp. v jakém programu?

Odpovědi na otázku

Program ti neporadím ( ne tak úplně ), ale dám ti postup - použij Nero nebo jiný program schopný tvořit image, jestli máš, a pokud nepůjde vytořit image přímo nějaké složky, vypal ty soubory na DVD ( samozřejmě RW ) a udělej image toho DVD.

Nero mám nejnovější verzi ale nikde není nabídka Vytvořit Image soubor. Opravdu nevím...

Tam to bude pojmenované asi jako obraz disku nebo tak nějak, nevím jistě. Ale určitě to tam je, někde kolem nabídky Vypalovačka, možná přímo v ní.

v Neru mas na vyber vypalovacku, tak tam dej, ze to pujde palit do image.

Programem UltraISO.

Děkuji, jdu si ho sosnout...

PRESNE! Nic lepsie neexistuje.

Na tvém místě bych použil program Alcohol 120 můžeš pomocí něj iso nejen vytvářet ale i emulovat.

no nevim asi bude lepši to vypalit na přepisovatelne DVD a pak z toho udelat to ISO třeba tim iso Buster

ahojte...potreboval by som veliku POMOC......stiahol som si hru RTL Biathlon 2008 a ked spustim jeden part tak mi to spusti cez ISOBUSTER a na co mam vlastne kliknut???dakujem

a čo chceš s tou hrou? Predpokladám, že ju nainštalovať. Takže to ISO musíš mountnúť. Naištaluj si virtuálnu mechaniku, napr. Daemon